VMD ALU-Spray 200ml

  • Preparat w sprayu przyspieszający gojenie ran. Korzystnie wpływa na regenerację tkanek.
  • VMD ALU-Spray 200ml
Marka: VMD
189,00 zł
38,99 zł
/ szt.

VMD ALU-Spray 200 ml – preparat przyspieszający proces gojenia ran dla zwierząt domowych

W domu zawsze powinieneś mieć dobrze wyposażoną apteczkę na wypadek konieczności udzielenia zwierzęciu pierwszej pomocy. VMD ALU-Spray 200 ml to preparat przyspieszający proces gojenia ran dla zwierząt domowych. Ma formę sprayu, dlatego łatwo się rozprowadza bez konieczności dotykania zranień, co mogłoby dodatkowo zniechęcić zwierzę do tego typu zabiegów. Zawiera aluminium, którego zadaniem jest przede wszystkim przyspieszenie regeneracji tkanek. Preparat nałożony dwa razy dziennie na ranę tworzy na niej warstwę ochronną zapobiegającą dostawaniu się patogenów do tkanek. Dodatkowo działa też antybakteryjnie, dzięki czemu nie dopuszcza do dodatkowych nadkażeń. Dzięki przyspieszaniu zrastania się brzegów rany może efektywnie wspomóc proces regeneracji. Preparat może być stosowany przede wszystkim na rany operacyjne, szyte, w przypadku których niezbędne jest utrzymanie sterylności. Z drugiej strony warto mieć go pod ręką na wypadek niewielkich skaleczeń i przypadkowych zranień, których zwierzę doznało na przykład w trakcie spaceru.

Działanie:

Zmikronizowane aluminium działa na rany: ochraniająco, antybakteryjnie, zwiększa kontrakcję brzegów ran, przyśpiesza proces gojenia.

Wskazania:

Rany przypadkowe, pooperacyjne.

 

Skład:

Aluminium, Excipiens: ad 1 g.

Stosowanie:
Ranę po oczyszczeniu i odkażeniu pokryć cienką warstwą aluminium z odległości ok. 30 cm.
Stosować 1-2 razy dziennie.
Przed użyciem wstrząsnąć.
Chronić oczy przed bezpośrednim kontaktem.
Parametry techniczne:
Faza życia:
Dorosły
Junior
Kocię
Senior
Szczenięta
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do VMD ALU-Spray 200ml

X
X
pixel