Dr Seidel Ewaporyzator adaptacyjny dla psów 37ml

  • Zapewnia psu poczucie bezpieczeństwa.
  • Dr Seidel Ewaporyzator adaptacyjny dla psów 37ml
3,06 zł
59,80 zł
/ szt.
Elektryczny ewaporyzator adaptacyjny Dr Seidel - nowoczesny, wieloskładnikowy preparat z serii pomocy behawioralnych.
 
Preparat zawiera kompozycję naturalnych substancji oddziałujących na zachowanie zwierząt zwierząt podobnie jak psie feromony.

Zastosowanie
Preparat działa na psy łagodząco i uspokajająco, przez co zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Zastosowanie obroży w trakcie terapii behawioralnej znacznie wspomaga jej proces.
 
Zalecenia
Pomaga w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanych stresem lub lękiem u dorosłych psów (załatwianie potrzeb fizjologicznych w domu, niszczenie przedmiotów, nadmierna wokalizacja i wylizywanie) oraz w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla psów w każdym wieku (odłączenie szczeniaka od matki i jego socjalizacja w nowym otoczeniu, lęk separacyjny, burze, wybuchy fajerwerków itp.)
 
Sposób działania
Po włączeniu do kontaktu, pod wpływem ciepła, ewaporyzator uwalnia zawarte w nim substancje zapachowe powodując uspokojenie psa. Urządzenie obejmuje działaniem powierzchnię 50-70 m2.
 
Czas działania
Ewaporyzator adaptacyjny działa przez okres 30 dni. W celu osiągnięcia oczekiwanego efektu nie należy wyjmować urządzenia z gniazdka elektrycznego. Efekty działania są widoczne już po 24 godzinach od włączenia.
 
Sposób użycia
Zdjąć nakrętkę z pojemnika z płynem. Nakręcić urządzenie z wtyczką (ewaporyzator) na pojemnik. Podłączyć do gniazdka elektrycznego w pomieszczeniu, w którym najczęściej przebywa pies.
Producent Dermapharm
Typ Ewaporyzator adaptacyjny
Przeznaczenie Pomoc behawioralna dla psa
Skład Olej parafinowy, max.30% kompozycji kwasów tłuszczowych i estrów pochodzenia naturalnego zawierających m.in. oleinian metylu (62-86% w czystej mieszaninie), trimetyloamina, wyciąg z waleriany 0,05%
Opakowanie Dyfuzor + wkład 37ml

 


Parametry techniczne:
Faza życia:
Dorosły
Junior
Senior
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do Dr Seidel Ewaporyzator adaptacyjny dla psów 37ml

X
X
pixel