Dr Seidel Wkład uzupełniający do elektrycznego ewaporyzatora adaptacyjnego dla Kota 37ml

  • Preparat działa na koty łagodząco i uspokajająco, przez co zapewnia poczucie bezpieczeństwa.
  • Dr Seidel Wkład uzupełniający do elektrycznego ewaporyzatora adaptacyjnego dla Kota 37ml
9,00 zł
46,90 zł
/ szt.
Producent
Dermapharm
 
Rodzaj
Wkład uzupełniający
 
Skład
Olej parafinowy, maksimum 30% kompozycji kwasów tłuszczowych i ich estrów pochodzenia naturalnego zawierających m.in. palmitynian metylu (13-24% w czystej mieszaninie), trimetyloamina, wyciąg z waleriany 0.05%
 
Przeznaczenie
Pomoc behawioralna dla kotów w każdym wieku
 
Zawartość zestawu
Wkład 37ml
 
Elektryczny ewaporyzator adaptacyjny Dr Seidel - nowoczesny, wieloskładnikowy preparat z serii pomocy behawioralnych.

Preparat zawiera kompozycję naturalnych substancji oddziałujących na zachowanie zwierząt zwierząt podobnie jak kocie feromony.

Zastosowanie.
Preparat działa na koty łagodząco i uspokajająco, przez co zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Zastosowanie obroży w trakcie terapii behawioralnej znacznie wspomaga jej proces.
 
Zalecenia.
Pomaga w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanych stresem lub lękiem u dorosłych kotów (znakowanie moczem, drapanie mebli i innych przedmiotów, nadmierne pobudzenie, wylizywanie i wokalizacja) oraz w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla kotów w każdym wieku (odłączenie kociaka od matki, zmiana otoczenia, pobyt w kocim hotelu, pojawienie się nowego członka rodziny, lęk separacyjny, burze, wybuchy fajerwerków itp.)
 
Sposób działania.
Po włączeniu do kontaktu, pod wpływem ciepła, ewaporyzator uwalnia zawarte w nim substancje zapachowe powodując uspokojenie kota. Urządzenie obejmuje działaniem powierzchnię 50-70 m2.
 
Czas działania.
Ewaporyzator adaptacyjny działa przez okres 30 dni. W celu osiągnięcia oczekiwanego efektu nie należy wyjmować urządzenia z gniazdka elektrycznego. Efekty działania są widoczne już po 24 godzinach od włączenia.
 
Sposób użycia.
Zdjąć nakrętkę z pojemnika z płynem. Nakręcić urządzenie z wtyczką (ewaporyzator) na pojemnik. Podłączyć do gniazdka elektrycznego w pomieszczeniu, w którym najczęściej przebywa kot.
Parametry techniczne:
Faza życia:
Kocię
Dorosły
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne

X
X
pixel