NotiOne go! - lokalizator bluetooth kolor czarny

  • Niewielki lokalizator notiOne go! pozwoli sprawdzić w aplikacji, gdzie jest to, czego szukasz.
  • NotiOne go! - lokalizator bluetooth kolor czarny
Marka: NotiOne
8,10 zł
109,95 zł
/ szt.

NotiOne go! to rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo dzieciom, osobom starszym, zwierzętom, cennym przedmiotom codziennego użytku jak klucze, portfel, torebka i pojazdom (samochód, rower,motocykl). Kompaktowe urządzenie w połączeniu z dedykowaną aplikacją, pozwala odnaleźć to co dla nas cenne.

Niewielki lokalizator notiOne przymocowany do obroży, pomoże Ci sprawdzić w darmowej aplikacji, gdzie jest Twój pies. notiOne lokalizuje zgubę nie tylko w najbliższym otoczeniu, ale i na znacznie dalsze odległości (nawet z drugiego końca Polski).

 

Jak działa notiOne i jaki jest jego zasięg?
Urządzenie notiOne wysyła sygnał, który następnie odbierany jest przez telefony z zainstalowaną aplikacją notiOne oraz innymi aplikacjami współpracującymi z systemem, które znalazły się w promieniu do 90 m od urządzenia. Gdy taki telefon wyłapie sygnał z lokalizatora, ustala jego lokalizację na podstawie własnego GPS, a następnie informację o lokalizacji wysyła na telefon Odbiorcy. Dzieje się to wszystko w sposób automatyczny i pozwala na namierzanie zguby nie tylko w pobliżu, ale i na bardzo duże odległości.


Na jakich urządzeniach działa system notiOne?
System działa na telefonach i tabletach, które mają system Android (wersja 5.0. oraz wyższe) oraz iOS (wersja powyżej 10) oraz są wyposażone w Bluetooth 4.0+ Low Energy. Do prawidłowego działania aplikacji wymagane jest połączenie z Internetem.


Czy notiOne działa w oparciu o GPS?
Nie, lokalizator notiOne działa w oparciu o technologię Bluetooth. Potrafi jednak namierzyć zgubę nie tylko w zasięgu sygnału Bluetooth (ok. 90 m), ale i na drugim końcu Polski. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu sieci telefonów pośredniczących, które wyłapują sygnał z lokalizatora i przekazują go na telefon Odbiorcy. Obecnie w Polsce jest łącznie ponad 1,5 miliona użytkowników aplikacji notiOne i aplikacji współpracujących z systemem notiOne. Dzięki nim, informacja o lokalizacji może być szybko przekazana na telefon nawet z bardzo dużych odległości.

Jak zasilane jest urządzenie notiOne?
Urządzenie zasilane jest przez wymienną baterię CR2032, która wystarcza aż na 12 miesięcy ciągłego użytkowania. Wymiany może dokonać sam użytkownik. Informacja o stanie baterii znajduje się w aplikacji notiOne. Wystarczy wejść w menu wybranego urządzenia z listy i wybrać opcję „Informacje”. Użytkownik otrzymuje również powiadomienie w aplikacji, gdy nadejdzie czas wymiany. Długość działania zależna jest m.in. od częstotliwości używania urządzenia, w szczególności funkcji „Szukaj w pobliżu”, jak i warunków atmosferycznych np. mróz.

Czy notiOne jest wodoodporny?
Materiały, z których wykonany jest notiOne są trwałe, bezpieczne i odporne na warunki atmosferyczne, takie jak woda, piasek czy kurz.

Parametry techniczne:
Kolor:
Czarny
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do NotiOne go! - lokalizator bluetooth kolor czarny

X
X
pixel