Vebiot Senseine Preparat dla psów wspomagający prawidłowe odżywianie 1 saszetka 9 g

  • Przeznaczony dla psów pracujących, których codzienne aktywności wymagają wysiłku i zaangażowania. Senseine wspomaga ich kondycję, układ mięśniowy, poprawia percepcję.
  • Vebiot Senseine Preparat dla psów wspomagający prawidłowe odżywianie 1 saszetka 9 g
4,99 zł
/ szt.

Senseine 60 saszetek

 

Senseine - wsparcie kondycji psa

Przeznaczenie Senseine

Senseine jest mieszanką paszową przeznaczoną w szczególności dla:

  • psów tropiących, policyjnych, stróżujących i szkolonych do zadań specjalistycznych,
  • psów wymagających doskonałej aktywności narządów zmysłów i podwyższonej czujności podczas wykonywania odpowiedzialnych zadań we współpracy ze służbami mundurowymi i medycznymi,
  • psów wykonujących pracę wymagającą dobrej kondycji i wsparcia układu mięśniowego,
  • psów opiekuńczych, asystujących i psów przewodników,
  • psów wystawowych,
  • psów pasterskich i przyzagrodowych.

Skład Senseine

Preprat Senseine zawiera substancje pozytywnie stymulujące ośrodkowy układ nerwowy, wspierające prawidłową pracę układu mięśniowego i jego regenerację.

Cholina jest prekursorem acetylocholiny – neurotransmitera odpowiedzialnego m. in. za stymulowanie kory nadnerczy do wydzielania noradrenaliny, adrenaliny i dopaminy. Związki te wpływają pobudzająco na OUN (ośrodkowy układ nerwowy), co skutkuje poprawą pamięci, koncentracji, refleksu, wydolności psychofizycznej, szybkości nauki i zapamiętywania oraz polepszeniem nastroju.

Kwasy MCT (średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe) są alternatywnym źródłem energii dla OUN. MCT wspomaga wyostrzone funkcjonowanie zdolności poznawczych, w tym rozpoznawania zapachów.

Ekstrakt z szałwii lekarskiej Salvia officinalis, poprzez wpływ na działanie układu receptorów nikotynowych oraz muskarynowych w OUN poprawia zdolność zapamiętywania. Ekstrakt z szałwii lekarskiej wpływa na poprawę koncentracji przy jednoczesnym uspokojeniu i polepszeniu nastroju. Ponadto ekstrakt ten posiada właściwości antyoksydacyjne.

Ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego Panax ginseng standaryzowany na 7% zawartość ginsenozydów - ginsenozydy Rb1 i Rg1, zawarte w ekstrakcie z żeń-szenia koreańskiego stymulują proliferację neuronów i tworzenie się nowych połączeń nerwowych. Rg1 stymuluje różnicowanie się komórek macierzystych hipokampu, prowadząc do efektu nootropowego u psa.

Kwas 3-hydroksy-3-metylomasłowy wzmaga syntezę białek mięśniowych poprzez ograniczanie apoptozy miocytów oraz nasilanie procesów translacji. W wyniku tego dochodzi do przyspieszenia regeneracji włókien tkanki mięśniowej po mikrourazach spowodowanych wzmożonym wysiłkiem fizycznym.

Monohydrat kreatyny – kreatyna wykazuje działanie neuroprotekcyjne oraz bierze udział w przemianach energetycznych w układzie nerwowym oraz układzie ruchu. Monohydrat kreatyny pomaga w zmniejszaniu objawów zmęczenia. Ponadto kreatyna wspomaga metabolizm w obrębie układu ruchu, wpływa na obniżanie poziomu stresu oksydacyjnego w organizmie oraz wykazuje działanie antyapoptotyczne w odniesieniu do miocytów.

Senseine - wsparcie kondycji psa

Jak poprawić kondycję psa?

Podstawą dbania o dobrą kondycję psa są właściwa dieta oraz aktywność fizyczna. Obie powinny odpowiadać indywidualnym potrzebom osobnika i być dostosowane do jego codziennego trybu życia. Wzmożona aktywność psa – zarówno psychiczna, jak i fizyczna – powinna być wspierana odpowiednią suplementacją. Najbardziej skuteczne będą preparaty o wyspecjalizowanym działaniu – takie jak Senseine.  

Pies tropiący – suplementacja

Dla psów tropiących bardzo ważne jest prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i wsparcie zdolności percepcyjnych. Preparat Senseine jest specjalistycznym preparatem, który zawiera składniki wpływające na: poprawę koncentracji, pamięci, wydolności psychofizycznej, refleksu. Pozytywnie wpływa również na wyostrzenie zdolności rozpoznawania zapachów. Jest też niezbędnym wsparciem dla układu ruchu i kondycji psa podczas wzmożonego wysiłku fizycznego.

Parametry techniczne:
Faza życia:
Dorosły
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne

X
X
pixel