RP Żarówka Daylight Neodymium 100W

  • REPTI PLANET Żarówka Daylight Neodymium 100W
  • RP Żarówka  Daylight Neodymium 100W
Kod produktu: 007-41014
26,95 zł
/ szt.

Podwyższa ogólną temperaturę wnętrza terrarium

Gaz neodymowy zapewnia naturalne spektrum kolorów

Emituje promieniowanie UVA, wspiera naturalne procesy fizjologiczne

Zapewnia idealne spektrum światła dla fotosyntezy roślin

Wzmaga zachowania reprodukcyjne zwierząt

 

 

Żarówka REPTI PLANET Daylight Neodym zapewnia optymalny balans promieniowania ultrafioletowego UVA, promieniowania świetlnego i promieniowania podczerwonego (ciepła) znakomicie sprawdza się w kombinacji z żarówkami UVB i żarówkami nocnymi (na przykład Repti Planet Repti UVB, Infrared Heat, Night Heat). Jest to żarówka o pełnym spektrum światła, która wspomaga procesy fizjologiczne takie jak żerowanie, reprodukcję i aktywność życiową. Gaz neodymowy w żarówce przybliża spektrum światła do wartości, które są bardzo zbliżone do warunków naturalnych. Przyczynia się to nie tylko do wzrostu roślin, ale także pomagaw prawidłowym postrzeganiu kolorów (a to z kolei wspiera reprodukcję).

 

Wybierając żarówkę, należy wziąć pod uwagę nie tylko typ żarówki, ale także gatunek zwierzęcia, któremu ma ona służyć, oraz minimalny dystans, w którym zwierzę może się znaleźć w odniesieniu do źródła promieniowania cieplnego.

 

Lampy i świetlówki podlegają standardowej gwarancji. Jednakże nie ma ona zastosowania do pękania włókien świetlnych, co wynika z normalnego procesu zużywania (standardowy czas żywotności wynosi około 6 miesięcy).

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do RP Żarówka Daylight Neodymium 100W

X
X
pixel