BROS - granulat na myszy i szczury 100g

  • Gotowa do wyłożenia przynęta w postaci granulatu do zwalczania myszy, szczurów wewnątrz i wokół budynków. Zawiera silnie wabiącą przynętę i wykazuje skuteczność już po jednokrotnym spożyciu.
  • BROS - granulat na myszy i szczury 100g
4,99 zł
/ szt.

Substancja czynna: Bromadiolon 0,005g/100G/związek z grupy antykoagulantów. Do stosowania przez użytkowników profesjonalnych.

Środki ostrożności*nie dotykać trutki gołymi rękami. Chronić przed dziećmi. Stosować ściśle według instrukcji.

Działanie zawiera silnie wabiącą przynętę i wykazuje skuteczność już po jednokrotnym zastosowaniu. Działa z kilkudniowym opóźnieniem, dzięki czemu szkodniki nie kojarzą trutki ze śmiercią innych osobników. Wykazuje działanie mumifikujące i zawiera substancję zapobiegającą przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe. Wyjątkowo atrakcyjny dla gryzoni dzięki aromatowi zboża.

Stosowanie

wykładać w miejscach występowania gryzoni w pobliżu ich nor, miejsc żerowania i ścieżkach przebiegu. Karmniki z preparatem umieszczać w miejscach niedostępnych dla dzieci i zwierząt domowych.

mysz domowa  stosować do 50 g co 10 m2

szczur wędrowny  stosować do 100 g co 10 m2

Co 3-4 dni uzupełniać zjedzoną oraz wymieniać uszkodzoną i zanieczyszczoną przynętę, aż do całkowitego wytępienia gryzoni .Gryzonie są bardzo nieufne i posiadają doskonały węch, dlatego rękawice i pojemniki do wykładania muszą być wolne od zapachów. Zalecane jest również wymienianie z innymi trutkami o innym składnikiem czynnym/odporność/ oraz stosowanie karmników deratyzacyjnych.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do BROS - granulat na myszy i szczury 100g

X
X
pixel