AQUAEL Wirnik PFN-2500 / PFN-3500(N) komplet

  • Wirnik do pompy fontannowej PFN-2500 i PFN-3500(N)
  • AQUAEL Wirnik PFN-2500 / PFN-3500(N) komplet
Marka: AQUA EL
145,50 zł
/ szt.

Oferowany wirnik PFN-2500 3500 (N) stanowi część zamienną podzespołu, która najczęściej ulega przyspieszonemu zużyciu wskutek jego bardzo szybkiej pracy przez cały czas użytkowania konkretnej pompy. Urządzenie zostało wykonane z najwyższej klasy materiałów i cechuje się wydłużonym czasem bezawaryjnego działania.

Dlaczego w wirnikach szczególnie mocno liczy się jakość?

Wirniki są poddawane podczas pracy dużemu obciążeniu, przez co są narażone na wiele uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania. Właśnie z tego powodu warto go wymienić natychmiast po zauważeniu problemów z jego działaniem i funkcjonalnością, bez oczekiwania na poprawę stanu rzeczy i samoistne ustąpienie problemu. Oferowany wirnik PFN-2500 3500 (N) został wykonany w całości z tworzywa sztucznego odpornego na działanie wody oraz na pracę pod bardzo wysokim ciśnieniem, jest szczelny i precyzyjnie dopasowany do konkretnego modelu pompy, dzięki czemu zapewnia wiele lat użytkowania, bez obaw o powstanie awarii wynikających z jego nieprawidłowego działania. Wirnik jest także stosunkowo niedrogi, dlatego pozwala na błyskawiczne i tanie odzyskanie pełni sprawności wybranej pompy, bez ponoszenia kolejnych wydatków związanych z zakupem całego nowego urządzenia.

 

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do AQUAEL Wirnik PFN-2500 / PFN-3500(N) komplet

X
X
pixel