CHAPPI 13,5kg - sucha karma dla psów z drobiem i warzywami + Sabunol - ozdobna czarna obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa 50 cm

  • CHAPPI 13,5kg + Sabunol ozdobna czarna obroża dla psa 50 cm
  • CHAPPI 13,5kg - sucha karma dla psów z drobiem i warzywami + Sabunol - ozdobna czarna obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psa 50 cm
6,12 zł
105,15 zł
/ szt.
Oszczędzasz 3.30% (3.59), kupując w zestawie.

W zestawie

CHAPPI 13,5 kg – sucha karma dla psów z drobiem i warzywami – suchy pokarm dla dorosłych psów

Szukasz ekonomicznej, a zarazem zbilansowanej karmy dla swojego dorosłego psa? Zależy Ci na tym, aby zwierzę chętnie zjadało swoje posiłki, nie wybrzydzając nad miską? CHAPPI 13,5 kg to sucha karma dla psów z drobiem i warzywami. Pokarm jest kompletny i pełnowartościowy. To sprawia, że możesz podawać go swojemu psu w formie diety podstawowej, serwowanej na co dzień. Dodatek nienasyconych kwasów tłuszczowych pomaga zadbać o zdrową skórę, a także działa przeciwzapalnie, redukując problem stanów zapalnych. Dodatkowo reguluje pracę układu nerwowego oraz serca. Witamina D3 odpowiedzialna jest za utrzymanie mocnych kości, dzięki czemu Twoje zwierzę długo pozostanie aktywne. Witaminy A i E dbają o piękną sierść, a także sprzyjają zdrowiu wzroku. Jeśli Twój pies jest wybredny, to z pewnością zadowoli go smak drobiu obecnego w tej formule. Duży worek pozwoli Ci przygotować zapas karmy na dłuższy czas. Suchy pokarm dla dorosłych psów dostępny jest również w innej wersji smakowej – z wołowiną, drobiem i warzywami.

Skład: Zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% drobiu), oleje i tłuszcze, substancje mineralne.

 

Sabunol obroża ozdobna czarna 50 cm

Sabunol GPI to nowoczesna obroża przeciw kleszczom i pchłom dla psów, skuteczna i wygodna w użyciu. Unikatowe połączenie trzech składników: permetryny, imidachloprydu i geraniolu zapewnia skuteczność działania przez 3 miesiące. Badania potwierdzają wysoką tolerancję miejscową i ogólną co sprawia, że obroża jest bezpieczna podczas stosowania.

Zwalcza kleszcze i pchły przez 90 dni.

Sposób działania

W czasie noszenia obroży, substancja czynna uwalania się i rozprzestrzenia na skórze i sierści zwierzęcia, działając na pasożyty zewnętrzne w sposób kontaktowy. Efekty działania obroży są już widoczne po 48 godzinach od jej założenia.

Sposób użycia

Obrożę należy wyjąć ze szczelnego opakowania, dostosować do obwodu szyi psa i założyć. Obroża jest wodoodporna i powinna pozostawać na szyi zwierzęcia cały czas. Jasny nalot na obroży jest naturalnym efektem procesu produkcyjnego i stopniowo znika podczas używania.

Składniki aktywne

Permetryna – 50g/1kg
Imidachlopryd – 10g/1kg
Geraniol – 5g/1kg

Przeciwwskazania

  • nie stosować u kotów,
  • nie stosować u szczeniąt poniżej 3 miesięcy,
  • nie stosować u zwierząt chorych lub będących w trakcie rekonwalescencj

Środki ostrożności i warunki stosowania

Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody z mydłem. Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionego odbiorcy odpadów. Zawiera Geraniol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Pierwsza pomoc: W przypadku np. kontaktu zanieczyszczonej ręki z okiem, natychmiast umyć skórę wokół oczu i powieki; w razie potrzeby usunąć szkła kontaktowe, zanieczyszczone oczy natychmiast płukać ciągłym strumieniem wody przez kilka minut. Podczas płukania trzymać powieki szeroko rozwarte i poruszać gałką oczną.

Skutki uboczne: W przypadku kontaktu ze skórą preparat może spowodować uczulenie, podrażnienie. Może powodować podrażnienie błon śluzowych oczu objawiające się zaczerwieniem, łzawieniem, bólem. Zużytą obrożę usunąć jak odpad z gospodarstwa domowego. Niewykorzystany produkt przekazać do uprawnionego odbiorcy. Przechowywać w zamkniętych opakowaniach, z dala od żywności, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

kniętych opakowaniach, z dala od żywności, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Parametry techniczne:
Faza życia:
Dorosły
Junior
Senior
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne

X
X
pixel