Inmoless Ultradźwiękowy odstraszacz na kleszcze dla ludzi Inmoless Human - Black

  • Urządzenie wykorzystujące neutralne ultradźwięki skutecznie chroniące przed pasożytami. Minimalizuje ryzyko zachorowania na boreliozę i kleszczowe zapalenie mózgu. Inmoless jest bezpieczny, nie posiada związków chemicznych.
  • Inmoless Ultradźwiękowy odstraszacz na kleszcze dla ludzi Inmoless Human - Black
Marka: Inmoless
6,12 zł
109,95 zł
/ szt.

 

OCHRONA PRZED KLESZCZAMI

Inmoless Human to idealne rozwiązanie do ochrony ludzi przed kleszczami i pchłami w trakcie spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Inmoless Human działa na zasadzie emisji ultradźwięków i zapewnia długotrwałą i skuteczną ochronę. Nie ma żadnych przeciwwskazań do korzystania z produktu, ponieważ nie wykorzystuje on potencjalnie szkodliwych substancji chemicznych występujących w tradycyjnych preparatach na kleszcze.

 

2 EMITERY IMPULSÓW

Urządzenie jest lekkie i wygodne w noszeniu, zapewniając jednocześnie optymalny zasięg ochrony wynoszący ok. 3 metrów. Dwa emitery impulsów ultradźwiękowych działają w każdym kierunku, zapewniając szeroką barierę przed pasożytami. Fale dźwiękowe działają na układ nerwowy kleszczy i pcheł powodując u nich silne zaburzenia. Technologia ultradźwiękowa jest bezpieczna i nie powoduje dyskomfortu u ludzi, w tym dzieci oraz osób z rozrusznikami serca lub innymi urządzeniami medycznymi.

 

14 MIESIĘCY OCHRONY

Urządzenie jest wyposażone we włącznik i wyłącznik, posiada również funkcję oszczędzania energii, która automatycznie wyłącza urządzenie po 24 godzinach nieużywania. Produkt wystarcza na około 430 dni (14 miesięcy) w zależności od intensywności jego używania. Jest nam miło poinformować, że skuteczność Inmoless Human jako środka odstraszającego kleszcze i pchły jest testowana na Wydziale Nauk Biomedycznych, Chirurgicznych i Dentystycznych Uniwersytetu w Mediolanie.

 

SPOSÓB DZIAŁANIA

Działa poprzez emisję serii impulsów ultradźwiękowych, które są nieszkodliwe i niezauważalne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt, ale przeszkadzają kleszczom i pchłom, odstraszając je lub zmuszając do opuszczenia człowieka. Inmoless Human należy przymocować do ubrania za pomocą dołączonego klipsa lub smyczy przełożonej przez dołączony pierścień. Aby jeszcze bardziej rozszerzyć ochronę, Inmoless Human jest wyposażony w dwa emitery, obejmujące szeroki zakres działania z przodu, z prawej i lewej strony oraz od dołu. Nie blokuj kratek emisyjnych. Zasięg działania około 3 metrów. Ze względu na rozmiar należy zachować odpowiednie środki ostrożności w przypadku dzieci.
Fale emitowane przez urządzenia Inmoless poruszają się w zakresie niesłyszalnych częstotliwości (około 40 000 Hz). Ultradźwięki nie są w żaden sposób uciążliwe dla ludzi i zwierząt.

 

SPOSÓB UŻYCIA

Wyciągnij zakładkę, aby aktywować baterię litową w środku. Aby włączyć lub wyłączyć urządzenie, naciśnij przycisk i przytrzymaj go przez 3 sekundy: po włączeniu emituje pięć szybkich mignięć, po wyłączeniu jedno długie mignięcie. Aby sprawdzić, czy urządzenie działa, szybko naciśnij przycisk i sprawdź, czy dioda LED miga. Średnia żywotność baterii (której nie można wymienić) wynosi co najmniej 2400 godzin. Urządzenie wyłącza się automatycznie po 24 godzinach. Używaj zawsze na zewnątrz. Używanie w torbie, plecaku znacząco ogranicza skuteczna ochronę. Pamiętaj żadne urządzenie nich chroni w 100%.

 

Parametry techniczne:
Faza życia:
Dorosły
Senior
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do Inmoless Ultradźwiękowy odstraszacz na kleszcze dla ludzi Inmoless Human - Black

X
X
pixel