AQUAEL Pompa circulator 2000 (n) (brak oryginalnego opakowania)

  • Linia nowych pomp obejmuje cztery modele: CIRCULATOR500,1000, 1500 i 2000 o wydajności maksymalnej odpowiednio 500, 1000, 1500 i 2000 l/h.
  • AQUAEL Pompa circulator 2000 (n) (brak oryginalnego opakowania)
Marka: AQUA EL
145,90 zł
/ szt.

AQUAEL Pompa circulator 2000 (n) – pompa wirnikowa do akwarium

AQUAEL Pompa circulator 2000 (n) to pompa wirnikowa do akwarium, która znacznie ułatwia dbanie o odpowiednią jakość wody i dobrostan roślin oraz zwierząt. Produkt jest niezwykle wydajny, bo może pompować nawet do dwóch tysięcy litrów w czasie godziny. Co więcej, wydajność pracy możesz dowolnie i płynnie regulować, zmniejszając ją na przykład na czas karmienia ryb czy sadzenia nowych roślin. Co więcej, wylot wody do zbiornika możesz regulować, zmieniając jego ustawienie nawet o sto dwadzieścia stopni. To sprawia, że strumień wody nie uszkodzi żadnych roślin czy nie zaburzy estetyki akwarium. Urządzenie sprawdza się zarówno do oczyszczania wody, jak również jej napowietrzania. Możesz rozszerzyć jego funkcjonalność poprzez stosowania dodatkowych akcesoriów. Ich zadaniem jest zazwyczaj zwiększanie dokładności oczyszczania wody, na przykład pod kątem chemicznych, biologicznym czy mechanicznym. Urządzenie dostępne jest również w innych modelach, różniących się głównie środowiskiem i wydajnością pracy.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do AQUAEL Pompa circulator 2000 (n) (brak oryginalnego opakowania)

X
X
pixel