AQUAEL Filtr TURBO- Mini

  • AQUAEL Filtr TURBO- Mini
Marka: AQUA EL
45,55 zł
/ szt.

TURBO MINI

Siła w miniaturze

Turbo Mini od Aquael to kompaktowy filtr do akwariów słodkowodnych. Stworzony specjalnie z myślą o zapewnieniu najlepszych warunków życia krewetek i małych ryb. Zapewni odpowiednią filtrację wody w zbiornikach od nano aż do 80 l pojemności przy zużyciu minimum energii.

Mały, ale wydajny filtr

Nasz filtr Turbo Mini powstał specjalnie z myślą o komforcie i bezpieczeństwie małych zwierząt mieszkających w niewielkich zbiornikach słodkowodnych.

Dzięki konstrukcji głowicy ma ona wydajność 320 l/h, co jest optymalnie dopasowane do rozmiaru niewielkich zbiorników. Na przedniej części głowicy umieszczono suwak sterujący wydajnością. Pozwala to na dostosowanie tego parametru do potrzeb każdego akwarysty i chroni przed zbytnim „zawirowaniem wody” w mniejszych zbiornikach.

Filtr wyposażono również w końcówkę kierunkową, która dba o skierowanie przepływu wody zgodnie z własnymi preferencjami. Możesz ograniczyć prąd wody w akwarium poprzez skierowanie go np. na ściankę zbiornika lub płytko pod wodą, aby wytworzyć jej falowanie.

Turbo Mini wyposażyliśmy w rurkę napowietrzającą, która jest podłączana do dyszy wylotowej. Woda w twoim zbiorniku będzie zawsze odpowiednio natleniona.

Skuteczna filtracja mechaniczna

Wchodząca w skład filtra Turbo Mini gąbka skutecznie i efektywnie filtruje mechanicznie. Wychwyci z wody nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, a do tego będzie idealnym podłożem do osiedlania się szczepów pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych. Struktura starannie wyselekcjonowanej gąbki jest na tyle gęsta, że możesz bezpiecznie umieścić ją w zbiorniku z krewetkami czy małymi rybami.

Urządzenie zainstalujesz bardzo łatwo dzięki uchwytowi z mocną przyssawką. Także konserwacja gąbki filtrującej okaże się banalnie prosta i potrwa zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Oszczędność energii

Pompa umieszczona w filtrze Turbo Mini pobiera niewielkie ilości energii elektrycznej, dbając przy tym o zawartość twojego portfela. Silnik zużywa jedynie 4,4 W prądu. Akwarium nie generuje wysokich kosztów, tak więc oszczędności możesz przeznaczyć np. na rozwój swojej hodowli.

Dodatkowe akcesoria do Turbo Mini

Turbo Mini możesz uzupełnić o szereg akcesoriów, zwiększając w ten sposób możliwości, jakie daje ten filtr. Urządzenie współpracuje z deszczownicą, która będzie dbała o równomierne rozprowadzenie wody oraz jej optymalne natlenienie.

Do filtra możesz dołączyć sterylizator Mini UV. Sterylizator usunie z wody glony, zapobiega jej zielenieniu, zabija bakterie chorobotwórcze, co w wyniku chroni ryby przed chorobami oraz zapobiega zmętnieniu wody.

Dostępne są również wymienne wkłady gąbkowe o różnych gęstościach.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do AQUAEL Filtr TURBO- Mini

X
X
pixel