TROPICAL CMF 30ml

  • Preparat akwarystyczny o szerokim zastosowaniu, który wspomaga ryby w walce z niebezpiecznymi patogenami, takimi jak bakterie i grzyby.
  • TROPICAL CMF 30ml
Marka: Tropical
Kod produktu: 32181
Seria: 30ml
8,55 zł
/ szt.
Dawkowanie: W akwarium ogólnym – kąpiel długotrwała (7-14 dni) 10 ml/100 l wody. Po trzech dniach podmienić 20% wody i uzupełnić preparatem – 5 ml/100 l wody. Procedurę powtórzyć jeszcze dwa razy. Po tym czasie kulorzęsek powinien ustąpić. Temperatura kąpieli od 27°C do 30°C.

Nie mieszać z innymi preparatami akwarystycznymi wydzielającymi chlor lub tlen! Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu.

TROPICAL CMF 30 ml – preparat akwarystyczny wspierający powrót ryb do zdrowia

Preparat akwarystyczny wspierający powrót ryb do zdrowia TROPICAL CMF 30 ml pozwoli każdemu początkującego i zaawansowanemu akwaryście zatroszczyć się o zdrowie ryb w prowadzonym zbiorniku. Środek zawiera mieszankę substancji usuwających ze środowiska wodnego patogeny, między innymi bakterie oraz grzyby. Może być stosowany w akwarium ogólnym albo przeznaczonym do przeprowadzenia kwarantanny. W pierwszym przypadku wykonaj długotrwałą kąpiel ryb, wymieniając po jakimś czasie część wody oraz uzupełniając poziom preparatu. Kąpiele w akwarium kwarantannowym poleca się przede wszystkim w przypadku, gdy część ryb choruje – pozwala to na ich dokładniejszą obserwację i stwierdzenie, czy choroba faktycznie przechodzi. Preparat szczególnie poleca się stosować w przypadku rybiej ospy wywołanej przez bakterie kulorzęska. Nie należy mieszać go z innymi preparatami, również o podobnym działaniu. Środek dostępny jest również w większym opakowaniu o pojemności 100 ml, doskonałym dla akwarystów z kilkoma albo jednym dużym akwarium.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do TROPICAL CMF 30ml

X
X
pixel