AGITA 10 WG 400g proszek

  • Preparat do zwalczania much.
  • AGITA 10 WG 400g proszek
Marka: Elanco
Kod produktu: KWL15C062
Seria: 400g
154,92 zł
/ szt.

Agita 10WG jest innym preparatem z porfolio produktów do ochrony biologicznej firmy Elanco. Jako substancje czynne zawiera tiametoxam oraz trikosen (feromon much, atraktant) w stężeniu 10% (i 0,05%). Jest to preparat owadobójczy skutecznie eliminujący dorosłe osobniki  muchy Musca domestica.

Agita 10WG (granulki do sporządzania zawiesiny) wymaga dodania wody przed zastosowaniem w celu przygotowania roztworu roboczego (100g produktu /80 ml wody). Taki rozwór roboczy musi być nakładany przy pomocy pędzla na wiszące tablice (20x30cm). Elanco zaleca, aby na każde 100-120 metrów kwadratowych powierzchni ścian użyć 10 wiszących tablic. Stosowanie preparatu można powtarzać co 6 tygodni.  Agita 10WG nie jest przeznaczona do stosowania na zwierzętach.

 

Szczegóły dotyczące dawkowania, częstości stosowania i pozostałe zalecenia znajdują się na etykiecie opakowania. 

Agita 10WG jest dostępna w 100g i 400g opakowaniach.

W oparciu o informacje dotyczące skutecznego stosowania preparatu na różnych fermach Agita jest skutecznym preparatem do zwalczania  dorosłych much Musca domestica. Skład preparatu Agita 10WG sprawia, że muchy domowe, które poliżą produkt, umierają. Z kolei preparat o działaniu larwobójczym Neporex 2SG może być stosowany przeciwko larwom WSZYSTKICH gatunków much. 

 

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do AGITA 10 WG 400g proszek

X
X
pixel