SABUNOL- Płyn do zwalczania pcheł w otoczeniu zwierząt 250ml

  • Sabunol płyn 250 ml to niezwykle skuteczny preparat do zwalczania pcheł w miejscu przebywania zwierząt domowych.
  • SABUNOL- Płyn do zwalczania pcheł w otoczeniu zwierząt 250ml
2,04 zł
21,99 zł
/ szt.
73,30 zł / kg

Sabunol – płyn do zwalczania pcheł w otoczeniu zwierząt 250 ml

Sabunol płyn 250 ml to niezwykle skuteczny preparat do zwalczania pcheł w miejscu przebywania zwierząt domowych. Bez szkody dla zdrowia pupila lub jego właściciela zabija insekty, które zagnieździły się na legowisku, dywanie, w pościeli lub w budzie. Dzięki temu zabezpiecza zwierzę przed alergicznym pchlim zapaleniem skóry. Produkt do 2 miesięcy usuwa zarówno dorosłe pchły, jak i ich jaja oraz larwy, co pozwala na przerwanie cyklu rozwojowego ektopasożytów w otoczeniu Twojego psa lub kota. Rozpylony preparat odstrasza uciążliwe insekty, dlatego nadaje się do prewencyjnego zastosowania na newralgicznych obszarach. Jednym ze składników aktywnych, który został użyty do wyprodukowania płynu, jest permetryna. Jej ochronne działanie nie ogranicza się tylko do pcheł – substancja w równym stopniu odstrasza kleszcze, znane z przenoszenia niebezpiecznej boreliozy. Preparat znajdujący się w wygodnej butelce z atomizerem jest bardzo wydajny: 100 ml płynu wystarcza do spryskania aż 10 m2 powierzchni.

Sabunol płyn to preparat przeznaczony do zwalczania pcheł w otoczeniu, w którym przebywają zwierzęta. Zawiera mikrokapsułkowane składniki aktywne o przedłużonym działaniu: piryproksyfen i permetrynę. Jest bezpieczny dla zwierzęcia i jego właściciela.

Zalecenia:
Eliminuje pchły w otoczeniu zwierząt: na legowiskach, dywanach, kanapach, w budach, piwnicach, klatkach (czyli w miejscach, w których pchły przebywają przez większą ilość czasu - pomiędzy okresami żerowania na żywicielu) itp. poprzez:
- Likwidację i odstraszanie dorosłych pcheł w otoczeniu zwierząt - do 2 miesięcy.
- Likwidację larw i jaj pcheł w otoczeniu zwierząt - do 2 miesięcy.
- Przerywanie cyklu rozwojowego pchły w otoczeniu zwierząt.

Składniki aktywne:
Permetryna – 1g/1kg
Geraniol – 0,5g/1kg

Sposób użycia:
Spryskać równomiernie legowisko, budę, klatkę lub inną powierzchnię, na której występują pchły. Po dwóch tygodniach czynność powtórzyć. Zabieg zapewnia ochronę przeciwprzelną otoczenia zwierzęcia do 2 miesięćy. 100 ml płynu pozwala na jednorazowe, równomierne spryskanie powierzchni ok. 10 m2.

Przeciwwskazania:
Nie dopuszczać do zlizywania preparatu przez koty.

Uwagi:
Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Działą bardzo toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Unikać zanieczyszczenia skóry. Zanieczyszczoną skórę przemyć dużą ilością wody. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę.
Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci, w temperaturze 5-30oC.

Opakowanie:
    250 ml (Spray)

Parametry techniczne:
Waga:
300
Faza życia:
Dorosły
Senior
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do SABUNOL- Płyn do zwalczania pcheł w otoczeniu zwierząt 250ml

X
X
pixel