FREXIN Spray insektobójczy na legowiska 200 g

  • Preparat jest przeznaczony do likwidacji pcheł na legowiskach zwierząt oraz w budach.
  • FREXIN Spray insektobójczy na legowiska 200 g
Marka: Frexin
Seria: 200g
9,00 zł
23,93 zł
/ szt.
W zestawie taniej !
Cena towarów poza zestawemCena zestawu
BAYER Kiltix Obroża dla psów średnich dł, 53cm + FREXIN Spray insektobójczy na legowiska 200 gBAYER Kiltix Obroża dla psów średnich dł, 53cm + FREXIN Spray insektobójczy na legowiska 200 g80,49 zł78,08 złOszczędzasz (2.99%)

Spray insektobójczy Frexin – skutecznie likwiduje pchły.

Dzięki preparatowi pozbędziesz się pcheł z legowisk zwierząt oraz bud. Produkt można również stosować do zwalczania prusaków, karaluchów, mrówek, pluskiew, rybików cukrowych i innych owadów biegających. Preparat dopuszczony do użycia w pomieszczeniach (domowych, biurowych, magazynach, piwnicach). Spray insektobójczy zaczyna działać po 30 minutach, a jego skuteczność utrzymuje się przez 48 godzin od momentu zastosowania.

 

  • zwalcza pchły i inne owady biegające
  • może być stosowany w pomieszczeniach i wewnątrz samochodu
  • do stosowania na legowiskach, dywanach i w otoczeniu psa

Substancje czynne:

Cypermetryna 5 g/kg, geraniol 0,1 g/kgSposób użycia:

Preparat nanosić na powierzchnię za pomocą rozpylacza w ilości 10 ml na 1 m 2, z odległości ok. 30 cm. Jedno naciśnięcie przycisku rozpylacza to ok 0,5 ml preparatu. Stosowanie preparatu w pomieszczeniach: przed wykonaniem zabiegu usunąć ludzi i zwierzęta oraz produkty spożywcze, zabezpieczyć przed skażeniem przedmioty codziennego użytku. Zabieg należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. Pomieszczenie po skończonym zabiegu pozostawić zamknięte przez 2 - 3 h, po czym starannie wywietrzyć przez ok. 1h. W razie konieczności powtórzyć zabieg. Po skończonym zabiegu umyć ręce i twarz wodą z mydłem.

 

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchych i chłodnych pomieszczeniach (temp. 0-30*C). Nie spożywać. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Nie dopuszczać do zanieczyszczenia wód powierzchniowych i gruntowych i gleby. Postępowanie z odpadami produktu (w tym przeterminowanym) i opakowaniem: nie usuwać do kanalizacji. Nie dopuszczać do zanieczyszczenia wód gruntowych, powierzchniowych i gleby.
Odpadowy produkt i opróżnione opakowanie traktować jako odpad niebezpieczny.

W przypadku kontaktu ze skóra lub oczami, przemyć niezwłocznie dużą ilością wody (w przypadku oczu co najmniej 15 min przy otwartych powiekach). W pozostałych przypadkach narażenia (drogą pokarmową lub oddechową), gdy wystąpią objawy złego samopoczucia, poszkodowanego wyprowadzić na świeże powietrze, chronić przed utratą ciepła. Nie wywoływać wymiotów bez konsultacji medycznej.

 

 

Pojemność: 200g

Parametry techniczne:
Faza życia:
Dorosły
Junior
Kocię
Senior
Szczenięta
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do FREXIN Spray insektobójczy na legowiska 200 g

X
X
pixel