Magnetyczny czyścik do szyb akwariowych.

  • Wyposażony w obustronne magnesy, które dopasowują się do grubości szyby i ściśle do niej przylegają. Czyścik posiada wygodny uchwyt, który ułatwia zmywanie szyby.
  • Magnetyczny czyścik do szyb akwariowych.
1560 pkt.
1560 pkt.

MOCNY MAGNES - to wygodne czyściki magnetyczne składające się z dwóch niezależnych części połączonych mocnymi magnesami. Jedną część czyścika wystarczy włożyć do akwarium, a drugą umocować na szybie naprzeciwko pierwszej. W ten sposób – przesuwanie zewnętrznej części urządzenia po szybie powoduje jednoczesne przemieszczanie się części zanurzonej. Pozwala to na wygodne oczyszczenie szyby z glonów bez konieczności moczenia rąk w wodzie.

SZOROWANIE - część, którą umieszczamy w akwarium pokryta została sztywnymi odpowiednio wyprofilowanymi włóknami, które idealnie doczyszczą szybę z wszelkich osadów i glonów.

POLEROWANIE - zewnętrzna połówka wyposażona jest w wygodny poręczny uchwyt do manewrowania czyścikiem. Strona, która przylega do szybki pokryta jest mięciutkim, krótkim włosiem odpowiedzialnym za czyszczenie i poler zewnętrznej części szyby.

SKUTECZNE CZYSZCZENIE - korzystanie z dwustronnej magnetycznej myjki do jest bardzo proste. Myjka wyposażona obustronne w magnesy, dopasuje się do grubości szyby i ściśle do niej przylgnie. Teraz możesz rozpocząć mycie. Taki sposób mycia pozwala na jednoczesne czyszczenie obu stron szkła, oszczędzając przy tym czas i wysiłek.

SPECYFIKACJA - kolor: czarny; materiał: tworzywo sztuczne; wymiar: 11 x 4,5 x 4,7 cm; waga: 0,209 kg; waga w opakowaniu: 0,309 kg.


 

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do Magnetyczny czyścik do szyb akwariowych.

X
X
pixel