Dr Seidel Smakołyki dla psów seniorów 90g
Dr Seidel Smakołyki dla psów seniorów 90g
Nie zapomnij kupić
Opis produktu
Pozostałe informacje
Opinie o produkcie
(88)
13,75 zł
Opis produktu
Pozostałe informacje
Pozostałe informacje
Kod producenta
5901742000998
Cechy dodatkowe
Wspomagające zdrowie
Faza życia
Senior
Wielkość pupila
Rasy średnie
Uniwersalne
Rasy duże
Rasy małe i miniaturowe
Rasy olbrzymie
Opinie produktu
Opinie o produkcie
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemJeżeli naprawdę pomagają, to mój bernuś będzie miał najzdrowsze stawy na świecie :))). Chodzi z nosem w kieszonce ze smaczkami.Opinia naszego klienta
- 3/5Opinia potwierdzona zakupemNie smakuje żadnemu z piesków, które przychodzą do mnie ze znajomymi.Opinia naszego klienta
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMojej suni bardzo smakuje.Opinia naszego klienta
- 4/5Opinia potwierdzona zakupemPsiak przepadł:)Opinia naszego klienta
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemPies zadowolony.Opinia naszego klienta
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPsina zadowolonaOpinia naszego klienta w Opineo
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPieseł się cieszyOpinia naszego klienta w Opineo
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPsu smakują,,,Opinia naszego klienta w Opineo
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo dobry produktOpinia naszego klienta w Opineo
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo lubiany Onkowy smakolyk. Ale opakowanie malo poreczne i malo smakow w opakowaniu - wiec warto zaopatrzyc sie w wieksza ilosc opakowan. PolecamOpinia naszego klienta
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSmaczny,a na dodatek i zdrowy.Opinia naszego klienta w Opineo
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSUPEROpinia naszego klienta w Opineo
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPies je uwielbia, sprawdzają się przy nie świeżym oddechu u psa. PolecamOpinia naszego klienta w Opineo
- 4/5Opinia potwierdzona zakupemSmakuje psu bardzoOpinia naszego klienta w Opineo
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemDobry skład, mój pies uwielbia te przysmaki no i wielki plus za zamknięcie wielokrotnego użycia. Jedyny mały minus to pyłek który zostaje na palcach (jak po chipsach)Opinia naszego klienta w Opineo
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPsiaki lubią, a to znaczy że jest to dobry produktOpinia naszego klienta w Opineo
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSmaczne i zdroweOpinia naszego klienta w Opineo
- 3/5Opinia potwierdzona zakupemNiestety mojej suni nie przypadł do gustuOpinia naszego klienta w Opineo
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPies bardzo go lubi .Opinia naszego klienta w Opineo
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemŚwietny produkt, dobra cena. Polecam:)Opinia naszego klienta w Opineo
Napisz swoją opinię
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5


