JBL PROPOND ALL SEASONS M pokarm dla ryb stawowych worek 5,8 kg /Opakowanie uszkodzone (7405) !!!

  • Pokarm całoroczny dla średnich Koi & ryb stawowych
  • JBL PROPOND ALL SEASONS M pokarm dla ryb stawowych worek 5,8 kg /Opakowanie uszkodzone (7405) !!!
1,89 zł
78,93 zł
/ szt.

Worek został uszkodzony przy transporcie i natychmiast zabezpieczony taśmą klejącą.

 

Pokarm całoroczny dla średnich Koi & ryb stawowych

 

 


NEO Index znaczy dosłownie: Naturalny energetycznie optymalny pokarm. Pod tym pojęciem kryje się proporcja białek do tłuszczy w pokarmie. Jeżeli byłaby uwzględniona tylko pora roku, ryby potrzebowałyby w zimie o połowę mniej białek (2:1), niż w lecie (4:1). Ale ponieważ właśnie nie tylko pora roku, a więc temperatura wody, lecz także wielkość i wiek, oraz także funkcja pokarmu (np. Pokarm wzmacniający wzrost = ProPond Growth) odgrywają decydującą rolę, opracowano NEO Index, który obejmuje wszystkie te właściwości w jedną wartość.

Podstawowy pokarm z właściwą proporcją białko-tłuszcz 3:1 zgodnie z NEO Index, uwzględniona temperatura, funkcja, wielkość zwierzęcia i wiek
Z pszenicą, łososiem, krewetkami, szpinakiem i spiruliną dla silnych i zdrowych ryb stawowych (przy 10-25 °C temperatury wody)
Wielkość pokarmu M (14 mm) dla ryb 35-55 cm.
Pokarm w formie pływających pałeczek w zamykanej torebce, nieprzepuszczającej powietrza i wody, a także światła dla zachowania wysokiej jakości
Skad analityczny:

24 % białko, 7 % tłuszcz, 4 % włókno surowe, 8 % popiół surowy

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne

X
X
pixel