Bayer

Produkty Bayer w internetowym sklepie zoologicznym ZooArt

Bayer to przedsiębiorstwo chemiczne i farmakologiczne, oferujące szeroki wybór produktów, w tym artykułów dla zwierząt. Produkty Bayer przeciw pchłom, kleszczom i innym pasożytom od lat cieszą się ogromną popularnością i zaufaniem właścicieli psów i kotów.

Produkty Bayer dostępne w internetowym sklepie zoologicznym ZooArt:

  • Krople Advantage dla kotów - przeciw pchłom i kleszczom
  • Krople Advantix Spot-On dla psów - przeciw pchłom i kleszczom
  • Tabletki Drontal dla psów i kotów - przeciw pasożytom wewnętrznym
  • Obroże Foresto dla psów i kotów - przeciw pchłom i kleszczom
  • Obroże Kiltix dla psów - przeciw pchłom i kleszczom

Produkty Bayer odznaczają się silnym działaniem, dlatego prosimy uważnie czytać informacje zamieszczone na ulotce i opakowaniu. Właściwe korzystanie z produktów Bayer zapewni Twojemu pupilowi ochronę przed pasożytami zewnętrznymi (pchły, kleszcze itp.) oraz wewnętrznymi (glisty, tasiemce i inne).

Krople Advantage dla kotów przeciw pchłom i kleszczom

Advantage to krople dla kotów, zapobiegające inwazji kleszczy i pcheł, do stosowania od 8 tygodnia życia. Krople Advantage są bezpieczne dla kotek w ciąży i karmiących. Preparat nie stwarza zagrożenia nawet w przypadku zlizania przez kota czy przekroczenia zalecanej dawki leku. Dzięki temu, krople na pchły i kleszcze Bayer Advantage można podać kotu samodzielnie w domu.

Krople Advantix Spot-On dla psów przeciw kleszczom

Advantix Spot-On to krople dla psów do zwalczania kleszczy. Krople Advantix Spot-On działają również odstraszająco na komary i muchówki. Zwalczają pchły, nie pozwalając na rozwój APZS (Alergiczne Pchle Zapalenie Skóry). Bayer Advantix to krople dla psów, nie mogą być stosowane u kotów, dla których polecamy krople Advantage.

Tabletki Drontal dla psów i kotów przeciw pasożytom wewnętrznym

Drontal to tabletki na odrobaczenie dla psów i kotów. Skutecznie zwalczają nicienie, tasiemce i glisty. Tabletki Drontal mogą być podawane zwierzętom w domu samodzielnie przez właściciela. Preparat może być podawany razem z pożywieniem, co znacznie ułatwia aplikację. Jak w przypadku wszystkich leków, tabletki Bayer Drontal należy stosować według zaleceń producenta.

Obroże Foresto dla psów i kotów przeciw pchłom i kleszczom

Foresto to obroże dla psów i kotów, działające biobójczo. Zwalczają pasożyty takie, jak pchły i kleszcze, zapewniając komfort zwierzętom domowym i ograniczając ryzyko przeniesienia chorób odkleszczowych (np borelioza) albo wystąpienia alergicznych reakcji na ugryzienia (np. pcheł). Obroże Bayer Foresto można stosować zarówno u psów jak i u kotów.

Obroże Kiltix dla psów przeciw pchłom i kleszczom

Kiltix to obroże przeciw pchłom i kleszczom, dedykowane specjalnie dla psów. Obroże Kiltix wykazują długie działanie i skutecznie zwalczają kleszcze żerujące na zwierzaku i odstraszają nowe. Ochrona psa przed kleszczami jest niezbędna dla zapewnienia mu dobrego zdrowia. Zastosowane w obrożach Bayer Kiltix substancje czynne nie stwarzają zagrożenia dla pupila.

pixel