Żwirek JRS dla kota

ilość znalezionych towarów: 20

Żwirek JRS dla kota – dlaczego to dobry wybór?

Marka JRS Cat’s Best oferuje żwirek dla kota wykonany z materiałów od jednego z najlepszych producentów włókien roślinnych na świecie. Firma J. Rettenmaier & Söhne od ponad 140 lat prowadzi badania nad właściwościami włókien pozyskanych z roślin, by wprowadzać nowoczesne rozwiązania z ich wykorzystaniem. Dzięki temu każdy żwirek JRS dla kota bardzo szybko chłonie wilgoć i nieprzyjemne zapachy, a dodatkowo jest łatwy w utylizacji i ekologiczny.

W sklepie ZooArt znajdziesz żwirki marki JRS Cat’s Best dopasowane do indywidualnych potrzeb higienicznych, związanych ze specyfiką danej rasy zwierzęcia. Naturalne wypełnienie kuwety, jakim jest kompostowalny żwirek dla kota, nie uczula, ani nie podrażnia nawet bardzo wrażliwych kocich łap.

Z uniwersalnej wersji żwirku mogą skorzystać także opiekunowie psów, gryzoni oraz ptaków – drewniane granulki doskonale sprawdzą się jako podłoże w klatce. Jedyne, o czym warto pamiętać, to regularne usuwanie zbrylonych grudek, a raz na czas, wymiana całego wypełnienia.

  JRS Cat’s Best – zadbaj o higienę swojego kota!

  Żwirek JRS dla kota charakteryzuje się wysoką wydajnością w stosunku do żwirków innych marek, zwłaszcza bentonitowych. Błyskawicznie pochłania koci mocz, chroniąc jednocześnie przed wydzielaniem nieprzyjemnego zapachu. Silnie się zbryla, dzięki czemu usuwanie go z kuwety jest bardzo proste i higieniczne.

  W sklepie internetowym ZooArt możesz kupić żwirek JRS dla kota w różnych wersjach – oryginalny, uniwersalny, dla wrażliwych zwierząt oraz dla ras długowłosych. Dzięki możliwości wyboru jednej z opcji jeszcze lepiej dopasujesz wypełnienie kuwety do potrzeb swojego pupila.

  Zbrylający się, kompostowalny żwirek dla kota o wrażliwych łapach to bardzo drobne granulki, które zapewnią zwierzęciu wygodę i wysoki komfort korzystania z jego własnej toalety. Z kolei propozycja dla ras długowłosych, składa się z miękkich, nieklejących grudek o właściwościach nieprzywierających do kociego futra oraz łapek. Z tej wersji bez przeszkód mogą korzystać także opiekunowie kotów o krótszej sierści.

  Kompostowalny żwirek dla kota – myśl ekologicznie!

  W obecnych czasach warto myśleć o zmieniającym się klimacie. Żwirek dla kotawykonany z naturalnych włókien roślinnych jest całkowicie biodegradowalny, dlatego można utylizować go w toalecie lub wyrzucać na kompost.

  Co ciekawe, produkcja żwirku nie wymaga ścinania drzew! Włókna pozyskiwane są z surowców wtórnych, bez ingerencji w środowisko naturalne. To świetna wiadomość dla każdego, komu leży na sercu dobro naszej planety.

  Dodatkowo żwirek dla kota Cat’s Best jest bardzo wydajny – nadaje się do użytku nawet przez siedem tygodni. Dzięki temu nie musisz kupować go tak dużo, jak w przypadku produktów innego typu – takie działanie pozwala ograniczać ilość odpadów pochodzących z opakowań. To doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, dla klimatu, ale przede wszystkim dla Twojego kota – dzięki żwirkowi JRS, w swojej kuwecie poczuje się, jak na łonie natury!

  Artykuły z naszego bloga

  Jak oduczyć kota sikania w domu? Poznaj przyczyny takiego zachowania Jak oduczyć kota sikania w domu? Poznaj przyczyny takiego zachowania
  Wyprawka dla kota od A do Z Wyprawka dla kota od A do Z
  Jak nauczyć kota korzystać z kuwety? Jak nauczyć kota korzystać z kuwety?
  pixel