FRONTLINE Spray 250ml + Zawieszka świecąca Gratis!

  • Brak możliwości zwrotu zakupionego towaru!
  • FRONTLINE Spray 250ml + Zawieszka świecąca Gratis!
Marka: Frontline
Seria: 250ml
9,00 zł
79,94 zł
/ szt.
Oszczędzasz 0.03% (0.02), kupując w zestawie.

W zestawie

Brak możliwości zwrotu zakupionego towaru!

 

FRONTLINE® SPRAY wykazuje natychmiastowe działanie w przypadku inwazji pasożytów zewnętrznych​:

 

  • pokrywa całe ciało zwierzęcia bez konieczności czekania na rozprowadzenie produktu - umożliwia to bezpośrednie działanie na pchły i kleszcze atakujące psa lub kota i ich SZYBKĄ eliminację,

  • to jedyne rozwiązanie przeciwko pchłom i kleszczom w rodzinie produktów FRONTLINE®, które pozwala chronić szczenięta lub kocięta ważące mniej niż 2 kg.

FRONTLINE® SPRAY jest odpowiedni dla kotów oraz psów w każdym wieku, może być również stosowany u suk w ciąży i w czasie laktacji.

 

NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO WETERYNARYJNEGO Frontline Spray 250 mg/100 ml aerozol natryskowy dla psów i kotów.

POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Aerozol natryskowy.

SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY PRODUKTU LECZNICZEGO Substancja czynna: Fipronil 250 mg/100 ml.

WSKAZANIA Do stosowania leczniczego i zapobiegawczego u psów opadniętych przez pchły (Ctenocephalides spp.) i kleszcze (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.). Do stosowania leczniczego i zapobiegawczego u kotów opadniętych przez pchły (Ctenocephalides felis) i kleszcze (Rhipicephalus spp., Ixodes spp.). Do zapobiegania i leczenia inwazji wszołów u psów i kotów (Trichodectes canis, Felicola subrostratus). Preparat Frontline Spray zapewnia ochronę: przed infestacją pchłami przez okres: 3 miesięcy u psów i 5-6 tygodni u kotów; przed opadnięciem kleszczami – przez okres 3 do 5 tygodni; przed infestacją wszołami przez okres: do 63 dni u psów i do 42 dni u kotów. Produkt może być wykorzystywany jako składowa terapii w zapobieganiu i leczeniu alergicznego pchlego zapalenia skóry.

PRZECIWWSKAZANIA Nie stosować u zwierząt chorych (choroby układowe, stany gorączkowe) lub w okresie rekonwalescencji. Nie stosować u królików, u których preparat może wywoływać objawy niepożądane a nawet prowadzić do śmierci.

NAZWA I ADRES PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGO Boehringer Ingelheim Animal Health France SCS, 29 avenue Tony Garnier, 69007 LYON, FRANCJA

ADRES PRZEDSTAWICIELA PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGO Boehringer Ingelheim Sp. z o.o., Józefa Piusa Dziekońskiego 3, 02-728 Warszawa, tel. 22 699 06 99

PRODUKT LECZNICZY WYDAWANY BEZ PRZEPISU LEKARZA – OTC

DATA AKTUALIZACJI SKRÓCONEJ INFORMACJI O LEKU Październik 2022

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

 

>> Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)

Produkt OTC nie przeznaczony do dalszej odsprzedaży.

Parametry techniczne:
Faza życia:
Dorosły
Junior
Kocię
Senior
Szczenięta
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do FRONTLINE Spray 250ml + Zawieszka świecąca Gratis!

X
X
pixel