Biopiko Neuro HEMP 60 tab

  • Karma uzupełniająca w tabletkach dla psów i kotów z konopiami i omega 3 - wsparcie procesów fizjologicznych i równowagi organizmu
  • Biopiko Neuro HEMP 60 tab
137,00 zł
/ szt.

Formuła opracowana specjalnie dla zwierząt na bazie konopi (Cannabis sativa) i Omega 3. Jest źródłem kluczowych składników odżywczych. Daje mocne wsparcie w przypadku zwiększonych potrzeb żywieniowych lub w przypadku zwierząt starszych lub zmagających się z przewlekłymi chorobami.

  • Wspomaga w zaburzeniach funkcji poznawczych oraz w przypadku lęku, stresu i problemów ze snem
  • Sprawdza się jako wsparcie żywieniowe w przypadku epilepsji, chorób autoimmonologicznych oraz przewlekłego bólu

Układ endokannabinoidowy (ECS) mają wszystkie kręgowce. To złożona struktura regulacyjna, która obejmuje receptory, ligandy (endokannabinoidy) oraz enzymy syntezy i degradacji. ECS działa jako główny regulator, który utrzymuje homeostazę organizmu, regulując wiele różnych procesów fizjologicznych, takich jak przekaźnictwo nerwowe, aktywność układu odpornościowego i dobre samopoczucie emocjonalne. Brak równowagi ECS może poważnie wpłynąć na procesy, w których uczestniczy.
Cząsteczki, które mogą wchodzić w interakcje i modulować aktywność ECS, wzbudzają ogromne zainteresowanie naukowców. Tak jest w przypadku fitokannabinoidów, które oddziałują w różnych kluczowych punktach ECS wspierając procesy utrzymywania równowagi organizmu.

SKŁADNIKI

Konopie (Cannabis sativa) – w produkcie zastosowano odmianę, która nadaje się do karmienia zwierząt i jest bogata w składniki odżywcze, które wspomagają dobrą kondycję zwierząt: między innymi fitokannabinoidy, terpeny, flawonoidy, kwasy tłuszczowe, białka i minerały.

Formuła produktu została opracowana tak aby zwiększać przyswajalność i biodostępność konopi

Fitokannabinoidy to cząsteczki rozpuszczalne w tłuszczach. Ich wchłanianie drogą doustną może być bardzo zmienne w zależności od składu produktu. W przypadku Biopiko NEURO HEMP fitokannabinoidom towarzyszą składników, które m.in. zwiększają ich biodostępność.

OMEGA 3 wielonienasycone lipidy są bezpośrednio włączane do błon komórkowych, wspierając funkcje poznawcze, sercowo-naczyniowe i stawowe. Metabolizm psów i kotów ma ograniczone możliwości wykorzystania roślinnych kwasów tłuszczowych omega-3. Produkty BIOPIKO NEURO HEMP dostarczają EPA i DHA, które nie wymagają przemiany mogą być lepiej wykorzystane przez organizm zwierzęcia.

MCTS czyli średniołańcuchowe trójglicerydy to grupa lipidów otrzymywanych z oleju kokosowego, który jest bogaty w kwasy kaprylowy, kaprynowy i laurynowy. Dzięki swojej budowie molekularnej MCT mogą być skutecznie hydrolizowane w jelicie cienkim, szybciej wchłaniane i transportowane.Te cechy sprawiają, że MCT są dobrym źródłem energii, która jest łatwa do metabolizowania, szczególnie dla tych wysokoenergetycznych komórek, takich jak komórki ośrodkowego układu nerwowego. Dzięki temu MCTS wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu poznawczego i mózgowego psów i kotów.

 

SKŁAD TABLETKI (1,1 g): Konopie w proszku: 560 mg, mono- i diglicerydy kwasu behenowego, substancje mineralne, trójglicerydy średniołańcuchowe, hydrolizowana wątroba i serce kurczaka, olej rybny w proszku, stearynian magnezu, syrop glukozowy, kazeinian. SKŁADNIKI ANALITYCZNE: Białko surowe: 17,3%, Tłuszcz surowy: 12%, Włókno surowe: 2,3%, Popiół surowy: 48,3%.

STOSOWANIE

Podawać z jedzeniem. Minimalna zalecana ilość
– Koty, psy o masie ciała <5 kg: 1/4 tabletki dziennie.
– Psy 5-10 kg: 1/2 tabletki dziennie
– Psy 10-20 kg: 1 tabletka dziennie
– Psy 20-40 kg: 2 tabletki dziennie
– Psy >40 kg: 3 tabletki dziennie
Jeśli jest to możliwe dzienną porcję podzielić na dwa podania (rano i wieczorem). Ilość może być stopniowo zwiększana w zależności od potrzeb zwierzęcia.

Parametry techniczne:
Faza życia:
Dorosły
Senior
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do Biopiko Neuro HEMP 60 tab

X
X
pixel