Advantage - dla kotów (0,4mlx1) *roztwór* blister

  • Krople na pchły dla kotów o masie ciała do 4 kg. Advantage 0,4ml, 1 szt.
  • Advantage - dla kotów (0,4mlx1)  *roztwór*  blister
91,02 zł
80,00 zł
/ szt.
Krople na pchły dla kotów o masie ciała do 4 kg. Advantage 0,4ml, 1 szt.
Imidaklopryd 100 mg/ml
Pamiętając o regularnym odpchleniu, chronisz swojego kota przed inwazją pcheł.

Inwazja pcheł może oznaczać uporczywy problem dla Twojego kota. To nie tylko dokuczliwy świąd i podrażnienia, ale również ryzyko poważnych problemów ze zdrowiem. Uczulenie na ślinę pcheł może wywołać alergiczne pchle zapalenie skóry u kotów. Oznacza to, że nawet pojedyncze ukąszenia mogą być przyczyną intensywnego swędzenia i zmian skórnych. Pchły, gryząc kota, mogą również przenosić choroby. Jeśli kot przez przypadek połknie pchłę, która ma w środku jaja tasiemca (np. podczas pielęgnacji futerka), może zarazić się tasiemcem. Ponieważ pchły odżywiają się krwią, ich inwazje prowadzą również do anemii. Pamiętaj, że pchły, które widzisz u swojego kota, to tylko część problemu. Dorosłe pchły skaczące w sierści pupila to jedynie ok. 5% całkowitej liczby pcheł w domu. Pozostałe, pod postacią jajeczek, larw i poczwarek, ukrywają się w zakamarkach podłóg, zasłonkach itp. Zatem jeśli problem pcheł dotknie Twojego zwierzaka, to może się okazać, że będzie trzeba odpchlić również cały dom. Regularne stosowanie środków przeciwpchelnych to najlepszy sposób, aby zapewnić kotu zdrowie i dobre samopoczucie oraz chronić dom przed inwazją pcheł.

 

  • Zapewnia ochronę do 28 dni
  • Zabija pchły przez bezpośredni kontakt
  • Można stosować go u kociąt i dorosłych kotów
Advantage to przeciwpchelny preparat dla kota, który działa szybko i skutecznie

Advantage dla kota to preparat typu spot-on zawierający substancję czynną, która działa szybko, zabijając pchły przy bezpośrednim kontakcie.1 W odróżnieniu od innych dostępnych środków (np. tabletek) Advantage dla kotów to przeciwpchelny preparat typu spot-on w formie kropli, które zakrapla się na skórę zwierzaka. Substancja czynna rozprzestrzenia się po całej skórze i zabija pchły, które wejdą z nią w kontakt. Oznacza to, że nie musi dojść do ukąszenia przez pchłę, aby preparat zadziałał.
Zabija pchły w ciągu 24 godzin i jest skuteczny aż do 4 tygodni.

Advantage zawiera imidakloprid – substancję czynną, która działa szybko i zabija pchły przez bezpośredni kontakt, dzięki czemu nie musi być wchłaniana do krwiobiegu pupila. Składnik aktywny pozostaje w powłoce lipidowej (łojowej) naskórka i sierści Twojego kota. Preparat niszczy również larwy pcheł w domu. Wraz z naturalnie złuszczającym się naskórkiem i wypadającą sierścią kota imidakloprid dociera w zakamarki domu i miejsca, w których Twój pupil najczęściej przebywa. Larwy giną w ciągu 20 minut od kontaktu z substancją czynną. W ten sposób dochodzi do przerwania cyklu rozwojowego pcheł.

 

Sposób użycia: 

Aplikacja preparatu Advantage dla kota jest łatwa i bezproblemowa.

Krok 1: Wybierz produkt Advantage odpowiedni dla masy ciała Twojego kota.

Krok 2: Przytrzymaj pipetę nakrętką do góry, a następnie przekręć i pociągnij nakrętkę, aby ją zdjąć. Odwróć nakrętkę i przy jej pomocy odbezpiecz zawartość pipety.

Krok 3: Aby nanieść spot-on, trzeba wybrać miejsce wysoko na karku kota, u podstawy czaszki, aby zwierzak nie mógł zlizać preparatu. Odgarnij sierść, aby odsłonić skórę w tym miejscu.

Krok 4: Przyłóż czubek pipety do skóry i kilka razy mocno ją ściśnij, aby cała jej zawartość trafiła bezpośrednio na skórę. Nałożony w tym miejscu preparat samodzielnie rozprowadzi się po całej skórze zwierzaka, zapewniając mu pełną ochronę.

Krok 5: Zapisz datę i pamiętaj, aby powtórzyć zabieg po upływie miesiąca.

 

 

Pamiętaj, aby nie nakładać preparatu na uszkodzoną skórę i nie dopuścić, aby tuż po jego zastosowaniu zwierzęta wylizywały się na wzajem. Jeśli nadal masz wątpliwości i nie wiesz, jak nałożyć preparat Advantage, zapoznaj się z załączoną do opakowania ulotką lub skontaktuj ze swoim lekarzem weterynarii.

 

>> Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)

Produkt OTC nie przeznaczony do dalszej odsprzedaży.

Parametry techniczne:
Faza życia:
Kocię
Dorosły
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

KILTIX Z BIURA pod czeskie dropy!!! - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 12 miesięcy.

KILTIX Z BIURA pod czeskie dropy!!!
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Produkty podobne do Advantage - dla kotów (0,4mlx1) *roztwór* blister

X
X
pixel