Karma dla psa Brit

ilość znalezionych towarów: 395

Brit – karma dla psów

Przemyślany wybór karmy dla psa to bardzo ważna kwestia, od której zależy przecież zdrowie i dobre samopoczucie Twojego psiaka. Dobierając karmę, zwróć szczególną uwagę na jej skład i przeznaczenie. Sprawdź, czy mięso znajduje się wysoko w składzie i jaka jest procentowa jego zawartość. Zobacz, czy w karmie występują zboża. Jeśli Twój pupil jest na coś uczulony, powinieneś sprawdzać skład jeszcze dokładniej, by nieświadomie nie zaszkodzić czworonożnemu przyjacielowi.

W wielu przypadkach właściciele psów nie wiedzą, w jaki sposób można dobrać żywienie zarówno korzystne dla czworonogów, jak i finansowo opłacalne dla domowego budżetu. Tymczasem marka Brit już od ponad 20 lat oferuje karmy dla psów, które wyróżniają się bardzo dobrą jakością, zbilansowanym składem oraz korzystnymi ofertami cenowymi. Marka Brit obecna jest dziś w ponad 50 krajach całego świata, ciesząc się zaufaniem opiekunów zwierząt.

Karma dla psów Brit składa się są jedynie z naturalnych składników, w tym świeżego mięsa łososia czy kurczaka. Receptura wyklucza możliwość dodawania do pokarmu jakichkolwiek składników genetycznie modyfikowanych, niebezpiecznych dla zwierząt; brak jest w nich również soi. Zróżnicowane wielkości opakowań oraz ciekawe propozycje smakowe sprawiają, że marka Brit sprawdzi się u każdego psa. 

Karma Brit – w czym możesz wybierać?

Karma Brit to zróżnicowane produkty o różnych właściwościach, spośród których każdy może znaleźć karmę idealną dla swojego psiaka. Wszystkie cechuje wysoka zawartość mięsa oraz zawartość niezbędnych składników odżywczych, takich jak m.in. nienasycone kwasy tłuszczowe DHA.

Wśród produktów Brit znajdziesz na przykład bezpieczną karmę hipoalergiczna Brit Care, dla psów ze skłonnościami do alergii. Karma Brit Care cechuje się wysoką zawartością niezbędnych dla psiaka białek. Dzięki temu, że głównymi składnikami karmy Brit Care są jagnięcina i ryż, istnieje bardzo niewielkie ryzyko, że jakikolwiek ze składników karmy uczuli Twojego psiaka. Karma Brit Care jest również bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe, a także dodatki, takie jak wspomagające florę jelitową fruktooligosacharydy, glukozaminę i chondroitynę wspierające kości i stawy czy oligosacharydy manozowe, które mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu pokarmowego.

Karma Brit to również seria Brit Premium by Nature, czyli najwyższej jakości karmy o wysokiej zawartości mięsa, stanowiące wartościową, odpowiednio zbilansowaną podstawę żywienia psów różnych ras. Seria Brit Premium by Nature uzupełniona jest o specjalne dodatki wspomagające pracę psiego organizmu, a także ekstrakty z ziół i owoców, które dostarczają dodatkowej porcji witamin oraz mikroelementów.

Produkty Brit to nie tylko suche karmy, ale również karmy mokre, ciasteczka oraz wartościowe przekąski dla psiaków.

Jak stosować karmę Brit?

Stosowanie karmy Brit w niczym nie różni się od stosowania karm innych marek. Pamiętaj, że każda pełnowartościowa karma powinna być podawana psiakowi dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Unikaj sytuacji, w których pies przez cały dzień ma pełną miskę. Taki sposób żywienia może prowadzić do otyłości oraz nie daje psiemu układowi pokarmowego czasu na odpoczynek i regenerację. Najlepiej nasypuj więc swojemu pupilowi do miseczki równe porcje o stałych porach, a jeśli po posiłku w miseczce zostanie niezjedzona karma, wysyp ją, zostaw miskę pustą i napełnij ją dopiero w porze kolejnego posiłku.

Jeśli oprócz stałych posiłków chcesz wprowadzić do diety psiaka także przekąski Brit, oczywiście możesz to zrobić – pamiętaj jednak, by odliczyć je od dziennego bilansu kalorycznego. Jeśli pupil w godzinach wieczornych dostał psie ciasteczka lub inną przekąskę, wieczorny posiłek powinien być już nieco mniejszej objętości niż zwykle.

Pamiętaj również o tym, by proponując przysmaki dla psa, wybierać takie, które nie tylko sprawią mu przyjemność, ale również dostarczą cennych składników odżywczych. Zdecydowanie lepiej wybrać zbilansowane, zdrowe i przeznaczone dla psów przekąski niż rzucać psiakowi przypadkowe produkty z własnego stołu.

Nie zapominaj również o tym, że pies powinien mieć zawsze dostęp do świeżej wody. Regularnie wymieniaj więc wodę w miseczce i dbaj o to, by była ona zawsze czysta. Dbałość o odpowiednie nawodnienie psa jest szczególnie istotna latem, gdy upały dają się we znaki wszystkim – również zwierzętom.

Artykuły z naszego bloga

brak apetytu u psów Dlaczego pies nie chce jeść? Lekarz rozwiewa wątpliwości
Czy pies może jeść kocią karmę? Dowiedz się czym to grozi! Czy pies może jeść kocią karmę? Dowiedz się czym to grozi!
schronisko na paluchu - Bazia Zaglądamy do psiej miski. Jaki powinien być skład karmy?
schronisko na paluchu - Bazia Pies nie chce jeść suchej karmy – co robić? My wiemy!
schronisko na paluchu - Bazia Sucha czy mokra karma dla psa – czyli co powinien jeść pies?
schronisko na paluchu - Bazia Czego nie może jeść pies? 10 zakazanych produktów
schronisko na paluchu - Bazia Jak często karmić psa? To musisz wiedzieć
pixel